uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

شایعه: مک بوک ایر ۱۵.۵ اینچی اپل فروردین‌ماه معرفی می‌شود

0 14
به نظر می‌رسد اپل خود را برای معرفی یک مک بوک ایر ۱۵.۵ اینچی آماده می‌کند. این دستگاه‌ احتمالا به‌زودی معرفی خواهد شد.

طبق گزارش جدیدی که راس یانگ تحلیلگر سرشناس حوزه فناوری منتشر کرده، اپل از ماه جاری شروع به تولید پنل‌های ۱۵.۵ اینچی مک بوک ایر بعدی خود کرده و انتظار می‌رود که این لپ‌تاپ در اواسط فروردین ماه (اوایل آوریل) معرفی شود.

اخیر مارک گورمن تحلیلگر ارشد بلومبرگ نیز خبر از احتمال معرفی یک مک بوک ایر ۱۵ اینچی در سال ۲۰۲۳ داده بود اما اشاره‌ای به زمان معرفی آن نکرده بود‌. هرچند طبق گزارش امروز، تولید پنل این لپ‌تاپ شروع شده است اما احتمال اینکه معرفی آن زورتر از فروردین‌ماه اتفاق بیفتد وجود دارد.

اگر اپل مک بوک ایر ۱۵ اینچی را معرفی کند، ما با بزرگترین سایز نمایشگر برای مک بوک ایر اپل روبرو خواهیم بود که در کنار مدل ۱۳ اینچی فعلی فروخته خواهد شد. جدیدترین مک بوک ایر اپل تابستان امسال با تراشه M2 و به قیمت پایه ۱۱۹۹ دلار معرفی شد، اما مشخصات و قیمت احتمالی مدل بعدی هنوز معلوم نیست. اپل سال‌های پیش مک‌بوک ایر را در دو نسخه ۱۱ و ۱۳ اینچی عرضه می‌کرد. اما مدل ۱۱ اینچی از رده خارج شد و حالا ظاهراً مک بوک ایر ۱۵.۵ اینچی قرار است جای خالی آن را پر کند.

اپل همچنین روی تراشه نسل بعدی خود با نام M3 کار می‌کند و این تراشه قرار است با لیتوگرافی ۳ نانومتری TSMC ساخته شود. شاید اپل در مک بوک ایر ۱۵ اینچی خود از این پردازنده یا تراشه M2 استفاده کند.


منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب