uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

لپ‌تاپ‌های جدید گیمینگ لنوو رونمایی شد

0 15به گزارش «نبض فناوری»، شرکت لنوو اخیراً از لپ‌تاپ‌های گیمینگ خود به نام GeekPro G5000 رونمایی کرده است که انتظار می‌رود در جایگاه پایین‌تری نسبت به سری Legion قرار گیرد. به نظر می‌رسد که لپ‌تاپ‌های گیمینگ سری GeekPro G5000 گزینه مقرون‌به‌صرفه‌ای برای گیمرها است.

با وجود اینکه هنوز اطلاعات دقیقی در مورد مشخصات و ویژگی‌های لپ‌تاپ‌های گیمینگ سری GeekPro G5000 در دسترس قرار نگرفته، اما احتمالاً با مشخصات سطح بالایی عرضه خواهند شد که برای گیمرها جذاب است. انتظار می‌رود این محصولات دارای یک CPU قدرتمند، کارت گرافیکی اختصاصی و نمایشگری با نرخ نوسازی بالا باشد.

لپ‌تاپ‌های سری Legion لنوو به دلیل عملکرد مناسب و طراحی برتر خود شناخته شده است، اما قیمت بالایی دارند. از سوی دیگر، انتظار می‌رود که سری جدید GeekPro G5000 گزینه مقرون‌به‌صرفه‌تری برای گیمرهایی باشد که به دنبال دستگاه قدرتمند هستند. به نظر می‌رسد که لپ‌تاپ‌های گیمینگ جدید لنوو به زودی عرضه خواهد شد، بنابراین در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد آن‌ها منتشر می‌شود.

منبع/ ایمنامنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب