uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

معرفی لپ‌تاپ ویووبوک کلاسیک ایسوس + مشخصات

0 13


ایسوس لپ‌تاپ‌های جدید ویووبوک کلاسیک را معرفی کرد. این لپ‌تاپ‌ها در سه نسخه ارائه شده‌اند و مجهز به پردازنده‌های سریرایزن ۷۰۰۰ ای‌ام‌دی هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا با مشخصات این سری بیشتر آشنا شویم.

مشخصات ایسوس ویووبوک کلاسیک

سری ویووبوک کلاسیک در سه مدل Vivobook 14 OLED, Vivobook 15 OLED و Vivobook 16 معرفی شده که به‌ترتیب دارای شماره مدل M1405, M1505 و M1605 هستند.

هر سه لپ‌تاپ از ۸ گیگابایت رم و یک اسلات SO-DIMM با قابلیت پشتیبانی از ۸ گیگابایت رم اضافی بهره می‌برند و همچنین به‌همراه حافظه PCIe 3.0 NVMe، جک صوتی ۳.۵ میلی‌متری، ورودی جریان DC، درگاه HDMI 1.4 و پورت‌های USB نوع A و C ارائه شده‌اند.

ایسوس ویووبوک کلاسیک

لپ‌تاپ Vivobook 16 مجهز به پنل IPS و باتری ۴۲ وات‌ساعتی است در حالی‌که‌ دو مدل دیگر از پنل‌های OLED و باتری ۵۰ وات‌ساعتی بهره می‌برند. البته یک مدل Vivobook 14 با پنل IPS نیز ارائه شده است.

لپ‌تاپ Vivobook 14 OLED دارای نرخ نوسازی ۹۰ هرتز و روشنایی ۶۰۰ نیت بوده، درحالی‌که نسخه IPS آن دارای نرخ ۶۰ هرتز و روشنایی ۳۰۰ نیت می‌باشد. Vivobook 15 OLED نیز در دو نسخه با نرخ‌های ۱۲۰ و ۶۰ هرتز و نسبت تصویر ۱۶:۹ و روشنایی ۶۰۰ نیت ارائه شده است.

و در آخر، لپ‌تاپ Vivobook 16 از نرخ نوسازی ۶۰ هرتز پشتیبانی می‌کند و دارای نسبت تصویر ۱۶:۱۰ و روشنایی ۳۰۰ نیت می‌باشد.

ایسوس ویووبوک کلاسیک

لپ‌تاپ‌های سری ویووبوک کلاسیک ایسوس مجهز به پردازنده‌های سری رایزن ۷۰۰۰ ای‌ام‌دی هستند. این تراشه‌ها بر پایه معماری Zen 3 طراحی‌ شده‌اند و از نوع جدیدتر Zen 3+ یا Zen 4 نیستند.

ایسوس هنوز قیمت و زمان عرضه این لپ‌تاپ‌ها را اعلام نکرده است، اما انتظار می‌رود که به‌زودی وارد بازار شوند.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب