uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

ولخرجی ایلان ماسک برای امور خیریه!

0 15به گزارش ایتنا از ایسنا، بر اساس این پرونده، ماسک حدود ۱۱.۶ میلیون سهم را بین ماه اگوست تا دسامبر سال گذشته اهدا کرده است که مشخص نیست چه سازمان یا سازمان‌هایی دریافت‌کنندگان این پرونده بوده‌اند. دومین فرد ثروتمند جهان اکنون حدود ۱۳ درصد از سهام تسلا را در اختیار دارد.

تسلا بلافاصله به ایمیلی که به دنبال جزئیات این بود که کدام موسسه خیریه یا خیریه کمک‌های مالی را دریافت کرده است، پاسخ نداد. ماسک در سال ۲۰۲۱ حدود ۵.۷۴ میلیارد دلار کمک مالی کرد.

تحلیلگران اظهار کردند که اگر ماسک سهام تسلا را به خیریه اهدا کند، ممکن است از هدیه‌دادن سهام تسلا منتفع شود زیرا سهام اهدایی به موسسات خیریه به پرداخت مالیات بر عایدی سرمایه نیازی ندارد.

بر اساس گزارش رویترز، ماسک در سال ۲۰۱۲ پیمان سخاوت(Giving Pledge) را امضا کرد که این تعهد شامل این است که برخی میلیاردرها حداقل نیمی از ثروت خود را در زندگی یا پس از مرگشان به امور بشردوستانه اختصاص دهند.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب