uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

یوفوها در کدام ایالت‌های آمریکا بیشتر دیده شده‌اند؟

0 12نقشه‌ای که «مرکز ملی گزارش یوفوها» منتشر کرده است، تعداد موارد مشاهده اشیای پرنده ناشناس(یوفوها) را در ایالت‌های آمریکا نشان می‌دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، داده‌ها نشان می‌دهند که بیش از ۲۶ هزار «شیء پرنده ناشناس» یا «یوفو»(UFO) طی پنج سال گذشته در آسمان آمریکا پرواز کرده‌اند.

نقشه‌ای که از «مرکز ملی گزارش یوفوها»(NUFORC) به دست آمده است، تعداد مشاهده‌ها طی پنج سال اخیر را در هر ایالت آمریکا نشان می‌دهد که کالیفرنیا با ۲۶۶۱ مورد، فلوریدا و پس از آن نیویورک در صدر قرار دارند.

اگرچه دولت آمریکا هنوز مردم را در مورد اشیای ناشناس آگاه نکرده است اما ایالت‌های صدر فهرست، پایگاه‌های اصلی نیروی هوایی این کشور هستند که معمولا فناوری‌های جدید بالدار را آزمایش می‌کنند.

این در حالی است که سه شیء ناشناس پرنده اخیرا بر فراز آلاسکا، کانادا و مونتانا سرنگون شدند و پنتاگون احتمال ارتباط این اشیا با فرازمینی‌ها را رد نمی‌کند.

شیء کشف‌شده در روز یکشنبه، به عنوان یک ساختار هشت‌ضلعی بدون سرنشین با قابلیت‌های نظارتی بالقوه و رشته‌های متصل به آن توصیف شده است.

یک هواپیمای جنگنده «اف-۱۶»(F-۱۶)، این شیء ناشناس را منهدم کرد. دو شیء ناشناس نیز در روزهای جمعه و شنبه بر فراز آلاسکا و کانادا منهدم شدند.

یک بالون چینی نیز در چهارم فوریه بر فراز کارولینای جنوبی سرنگون شد. این بدان معناست که نیروی هوایی آمریکا اکنون چهار شیء را در مدت هشت روز منهدم کرده است.

نقشه نشان می‌دهد که اگر می‌خواهید یک یوفو را ببینید، باید به کالیفرنیا بروید زیرا مشاهده یوفوها در این ایالت، از سال ۱۹۹۸ تاکنون ۱۵ هزار و ۴۵۷ مورد گزارش شده است.

این تعداد ممکن است به دلیل جمعیت زیاد ایالت نیز باشد.

انتهای پیاممنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب