uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

بسته تخفیفی ایرانسل ویژه عید مبعث معرفی شد:

0 7
بسته ایرانسل ویژه عید مبعث برای تمامی مشترکین این اپراتور چه اعتباری و چه دائمی قابل فعالسازی است. این بسته در واقع یک بسته ترکیبی دیتا و مکالمه ایرانسلی است که در روز شنبه می‌توانید آن را خریداری و استفاده کنید.

بسته ایرانسل ویژه عید مبعث

این بسته شامل یک ساعت مکالمه ایرانسلی (درون شبکه) و یک گیگابایت اینترنت بین‌المللی می‌شود. مشترکین ایرانسل می‌توانند این بسته را با پرداخت ۴۰۰۰ تومان خریداری کنند. برای خرید بسته کافیست کد دستوری #۵* را با گوشی خود روز شنبه ۲۹ بهمن‌ماه شماره‌گیری کنید. این بسته همچنین از طریق اپلیکیشن ایرانسل من و در بخش بسته اینترنت پیشنهادی نیز قابل فعالسازی است.

توجه داشته باشید که این بسته فقط از بامداد ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و اعتبار آن ۲۴ ساعت از زمان فعالسازی بسته خواهد بود. گفتنی است مشترکین محدودیتی در تعداد دفعات خرید و فعالسازی این بسته ندارند. به این ترتیب می‌توانید در طور روز ۲۹ بهمن چندین بار بسته را خریداری و استفاده کنید.

منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب