uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

شایعه: کوالکام اسنپ دراگون ۸ نسل ۳ را زودتر از موعد عرضه خواهد کرد

0 8
کوالکام اخیرا تراشه اسنپ دراگون ۸ نسل ۲ را معرفی کرد و حالا شایعاتی درباره نسل بعدی آن یعنی اسنپ دراگون ۸ نسل ۳ منتشر شده است.

در حالیکه انتظار می‌رفت کوالکام تراشه اسنپ دراگون ۸ نسل ۳ را سال آینده همانند نسل ۲ در آبان‌ماه معرفی کند، اما امروز یک افشاگر مطرح به نام Digital Chat Station فاش کرده این شرکت هم‌اکنون در حال توسعه پردازنده نسل ۳ است و ممکن است آن را زودتر از معمول رونمایی کند. این افشاگر به زمان دقیقی اشاره نکرده، اما می‌توان انتظار داشت که در مهرماه سال آینده شاهد معرفی آن باشیم.

به‌گفته Digital Chat Station، گوشی‌های مجهز به اسنپ دراگون ۸ نسل ۳ در سه ماهه چهارم ۲۰۲۳ معرفی خواهند شد. احتمالا شرکت‌هایی مثل اوپو، شیائومی و ویوو از این تراشه بهره خواهند برد. این درحالیست که معمولاً گوشی‌های با تراشه جدید اسنپ‌دراگون در سه‌ماه ابتدایی هر سال رونمایی می‌شوند.

هنوز زمان زیادی تا معرفی این تراشه باقی مانده و انتظار می‌رود تا آن موقع جزییات بیشتری درباره آن منتشر شود. اخیرا بنچمارک گیک بنچ این تراشه امتیاز تک‌هسته‌ای ۱,۹۳۰ و چندهسته‌ای ۶,۲۳۶ را برای آن نشان داده بود و به این ترتیب نسل ۳ حدود ۲۵ درصد سریع‌تر از نسل ۲ خواهد بود.

به هرحال، باید ببینیم کوالکام این تراشه را در نهایت با چه مشخصات و قابلیت‌های معرفی می‌کند.


منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب