uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

شرایط فروش سایپا ۲ اسفند ۱۴۰۱ [+قیمت]

0 8


شرایط فروش سایپا ۲ اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد. سایپا قصد دارد در این طرح فروش ۴ مدل از محصولات خود را در طرح پیش‌فروش ارائه دهد.

شرایط فروش سایپا ۲ اسفند ۱۴۰۱ برای طرح پیش‌فروش این شرکت اعلام شد. شرکت سایپا جمعاً ۴ مدل خودرو در این طرح درنظر گرفته است که عبارتنداز: ساینا اس دوگانه سوز، کوییک مدل GX، کوییک آر اتوماتیک و کوییک آر مدل GX که هرکدام قیمت مختص به خود را دارند. بنا به اعلام این شرکت، قیمت خودورها در زمان تحویل، به نرخ روز دریافت خواهد شد.

بیشتر بخوانید: جریمه مالی بهمن موتور به علت گرانفروشی ؛ اولتیماتوم دولت به خودروسازان خصوصی!

شرایط فروش سایپا ۲ اسفند ۱۴۰۱

گروه خودروسازی سایپا قصد دارد خودروهای ساینا و کوییک را در مدل‌های مختلف در قالب طرح پیش فروش عادی و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از ساعت ۱۰ صبح ۲ اسفند ۱۴۰۱ به مشتریان عرضه کند. البته مشتریان تا ساعت ۱۳ روز دوشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۱ باید حساب کاربری خود را ایجاد کنند. در ادامه، جزئیات شرایط فروش محصولات سایپا در اسفند ۱۴۰۱ را مشاهده می‌کنید.

شرایط فروش سایپا 2 اسفند 1401 اعلام شد

در این طرح، ساینا اس دوگانه سوز با پیش پرداخت ۱۱۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، کوییک مدل GX با پیش پرداخت ۱۱۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، کوییک آر اتوماتیک با پیش پرداخت ۱۴۸ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان و کوییک آر مدل GX با پیش پرداخت ۱۱۷ میلیون و ۶۲۳ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شوند. قیمت خودرو هم همان قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درخصوص شرایط فروش سایپا ۲ اسفند ۱۴۰۱ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب