uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

ارتقای تکنولوژی شبکه ارتباطات سیار روستاهای ۶ شهر خوزستان

0 7به گزارش«نبض فناوری»رحیم فلاح زاده اظهار کرد: شبکه ارتباطات سیار در روستاهای ۶ شهرستان خوزستان با اجرای پروژه های مختلف توسعه و ارتقا پیدا کرد تا مردم در این مناطق از خدمات اپراتورهای همراه بهره‌مند شوند.

وی افزود: این طرح های توسعه در شهرستان های شادگان، اندیمشک، شوشتر، ایذه، باغملک و شوش اجرایی شده‌اند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: با نصب تکنولوژی نسل سه و چهار بر روی دکل های روستایی، مشترکان همراه اول در روستاهای این شهرستان ها از خدمات دیتایی مبتنی بر تلفن همراه برخوردار شدند.

فلاح زاده ادامه داد: وارد مدار شدن این سایت های پرسرعت روستایی به شبکه گسترده همراه اول باعث توسعه ارتباطات سیار شده است. همچنین مشترکان همراه اول در این روستاها و مناطق اطراف و جاده‌های بین روستایی که پیش از این زیر پوشش آنتن تلفن همراه قرار داشتند، از اینترنت همراه و تبادل اطلاعات دیتایی صوتی و تصویری بهره مند شدند.

وی تصریح کرد: نصب تکنولوژی نسل سوم در روستاهای شاه نشین باغملک، صالح داود شوش، دورک ایذه و محامید شوشتر اجرایی شده است. همچنین تکنولوژی نسل چهارم در دکل های روستاهای نهر شیخ شادگان و روستای تافاب از توابع الوار گرمسیری اندیمشک نصب و اجرایی شده است.

منبع:ایسنامنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب