uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

تدوین برنامه‌های راهبردی برای توسعه پایدار سواحل مکران با همکاری دانشگاه شهید بهشتی

0 12


تدوین برنامه‌های راهبردی برای توسعه پایدار سواحل مکران با همکاری دانشگاه شهید بهشتی

تدوین برنامه‌های راهبردی برای توسعه پایدار سواحل مکران در نشست بررسی پیش‌نویس تفاهم‌نامه بین دانشگاه شهید بهشتی و شورای توسعه سواحل مکران مورد بررسی مطرح و ارزیابی شد.

به گزارش ایسنا، در این نشست با حضور دکتر سید محمودرضا آقامیری، سرپرست دانشگاه شهید بهشتی و دکتر حسین دهقان، دبیر اجرایی شورای توسعه سواحل مکران و سردار یحیی رحیم صفوی، دستیار و مشاور عالی رهبر جمهوری اسلامی ایران در امور نیروهای مسلح و رییس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس؛ با هدف هم‌فکری و هم‌اندیشی برای بررسی ایجاد و گسترش زمینه‌های همکاری مشترک در قالب تفاهم‌نامه برگزار شد.

بهره‌گیری از توان و ظرفیت دانشگاه شهید بهشتی برای انجام مطالعات اجتماعی-اقتصادی و تدوین برنامه‌های راهبردی برای توسعه پایدار سواحل مکران؛ انجام مطالعات تطبیقی و پژوهش‌های میدانی با هدف پذیرش اجتماعی برنامه‌های توسعه‌ای و تدوین طرح‌های مناسب برای جلب مشارکت اهالی در این برنامه‌ها همچنین ایجاد زیست‌بوم نوآوری و حمایت از ایده‌های نوین در توسعه کسب و کارهای تولیدی از جمله موارد مورد بررسی در این نشست بود.

انتهای پیاممنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب