uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

سایپا قیمت خودرو شاهین G را افزایش داد

0 12


به گزارش رایااستور، با توجه به اطلاعیه‌ای که برخی نمایندگی‌های سایپا به حواله داران شاهین G اعلام کرده‌اند، در فاکتورهای جدید برای این خودرو افزایش قیمت رسمی در نظر گرفته شده است.

پیش از این بر اساس بخشنامه مصوب گروه خودروسازی سایپا، شاهین دنده‌ای تیپ G قیمت رسمی ۳۴۴ میلیون و ۷۴۷ هزار تومان را برای مشتریان ثبت‌نامی داشته است. اما حال این شرکت خودروساز برای حواله داران جدید شاهین G که قراردادشان بر اساس قیمت روز خودرو بوده و بهای مصوب برایشان اعلام نشده است، افزایش قیمت ۹ میلیون و ۱۱۸ هزار تومانی را در نظر گرفته و این سدان ملی را ۳۵۳ میلیون و ۸۶۵ هزار تومان قیمت گذاری کرده است.

نام خودرو قیمت قدیم (تومان) قیمت جدید (تومان)
سایپا شاهین G ۳۴۴.۷۴۷.۰۰۰ ۳۵۳.۸۶۸.۰۰۰

سایپا شاهین G به پیشرانه ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر و ۸ سوپاپ توربوشارژر مجهز است که ۱۱۰ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۷۸ نیوتن متر تولید می‌کند.

جعبه دنده این سدان ملی سایپا از نوع ۵ سرعته دستی است و توان را به چرخ‌های جلوی شاهین منتقل می‌کند. سانروف، استارت دکمه‌ای، سنسور نور، آینه‌های تاشو برقی، تریم داخلی چرم مصنوعی، فرمان کمکی برقی، رینگ آلومینیومی ۱۵ اینچی، ترمزهای دیسکی جلو و عقب، نمایشگر لمسی، دوربین و سنسور پارک عقب، تهویه اتوماتیک، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، نمایشگر تعویض دنده GSI، چراغ روشنایی روز، سنسور پایش باد تایرها، دو کیسه هوا و… مجهز است.

اخبار بیشتری بخوانید:

منبع:
آخرین خبر



منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب