uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

۳ رویکرد جدید در حمایت از نخبگان

0 11معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: هزینه در مسیر حمایت از نخبگان در واقع ایجاد فایده‌ بیشتر در راستای توسعه کشور و افزایش رضایت عمومی است.

به گزارش ایسنا، میثم شهبازی با بیان اینکه نخبگان، موتور و پیشران توسعه کشور هستند، تصریح کرد: اقداماتی که در بنیاد ملی نخبگان انجام شده است، دارای بهره‌وری برای جامعه و کشور است.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی کشور، جهاد ما جهاد امیدآفرینی در جامعه است، امیدآفرینی در سطح نخبگان را از جمله وظایف مهم در این نوع جهاد دانست و ادامه داد: بدون شک هزینه در مسیر حمایت از نخبگان در واقع ایجاد فایده‌ بیشتر در راستای توسعه کشور و افزایش رضایت عمومی است.

وی افزود: بنیاد ملی نخبگان یک نهاد راهبردی است که بنیان‌گذار آن، مقام معظم رهبری است و ایشان، همواره حمایت ویژه‌ای از نخبگان داشته‌اند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، شهبازی خاطرنشان کرد: سه رویکرد جدید را در این دوره دنبال می‌کنیم؛ فعال‌کردن نظام شناسایی نخبگان کشور به این معنی که ما به دنبال شناسایی نخبگان برویم نه اینکه آن‌ها به ما مراجعه کنند، دوم، توجه به اثرگذاری؛ به این معنی که بنیاد از نخبگان حمایت کند و نخبگان هم برای رفع مشکلات کشور، تلاش بیشتری کنند و رویکرد سوم هم رفع دغدغه‌های معیشتی نخبگان کشور است. ‌

انتهای پیاممنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب