uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

توسعه‌ ایده‌های حوزه کشاورزی و میگو در رویدادی فناورانه

0 12نخستین رویداد ملی توسعه فناوری و نوآوری امید استان هرمزگان با هدف حمایت و افزایش سرمایه‌گذاری‌ها برای توسعه کسب‌وکارهای حوزه کشاورزی و میگو، سوم اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، این رویداد فرصتی برای فناوران و صاحبان ایده‌هایی است که می‌توانند به چالش‌ها و نیازهای پیش روی کسب‌وکارهای استانی پاسخ دهند و صنایع کاربردی و ثروت‌آفرین استان هرمزگان را توسعه دهند.

طرح ملی محور امید، از کسب و کارهای حل مسائل فناورانه استان هرمزگان، حمایت می‌کند و در تلاش است تا با توجه به اقلیم استان هرمزگان موجب قدرت آفرینی و ثروت آفرینی در اقتصاد این استان شود.

به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی معاونت علمی ریاست‌جمهوری، از این رو فعالان حوزه کشاورزی و میگو می‌توانند از این حمایت‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها برای توسعه کسب‌وکار خود در مناطق مورد هدف در استان هرمزگان استفاده کنند.

“آشنایی با نیازهای فناورانه حوزه زنجیره میگو و کشاورزی”، “حمایت برای توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان و فناور”، “جذب سرمایه و تسهیلات مالی برای توسعه مناطق محروم” و “کمک در راستای رسوخ فناوری در مناطق کم‌برخوردار” از محورهای این رویداد به شمار می‌روند.

انتهای پیاممنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب