uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

توسعه همکاری ایران و اتریش در بخش‌ ماموریت‌ صحرایی

0 5با امضای یادداشت تفاهم‌نامه‌ای میان ایران و اتریش، توسعه همکاری علمی در بخش‌ ماموریت‌ صحرایی مشترک، آنالیز داده و انتشارات مشترک در دستور کار طرفین قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، یادداشت تفاهم دوجانبه میان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی جمهوری اسلامی ایران و موزه تاریخ طبیعی وین–اتریش پیش از ظهر امضا شد.

این گزارش تفاهم‌نامه به امضای دکتر علیرضا شهیدی رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات‌معدنی و ماتیاس هارزاسر به نیابت از دکتر کاترین وهلند رئیس‌کل موزه تاریخ طبیعی وین رسید و بر اساس آن تبادل ظرفیت‌های علمی و فنی در زمینه‌های مختلف علوم‌زمین در دستور کار طرفین قرار گرفت.

به نقل از روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، برگزاری نمایشگاه‌های علوم‌زمین، توسعه همکاری علمی در بخش‌ ماموریت‌ صحرایی مشترک، آنالیز داده و انتشارات مشترک و همچنین آموزش فناوری‌های نوین در زمینه‌های مرتبط با موزه علوم زمین بخشی از موارد مورد تفاهم ایران و اتریش عنوان شده است.

انتهای پیاممنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب