uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

واردات مرسدس بنز C200 به ایران تایید شد؛ برندهای آلمانی در ترکیب وارداتی‌ها!

0 7


واردات مرسدس بنز C200 به ایران تایید شده است. به نظر می‌رسد حداقل دو مدل مرسدس برای واردات به ایران در نظر گرفته شده باشند.

خبرها بیانگر انجام اقدامات لازم از سوی یکی از شرکت‌های واردکننده در جهت اجرای فرایند ثبت سفارش دو محصول از برند مرسدس بنز بوده و این دو خودرو به‌زودی روانه بازار ایران خواهند شد. یکی از این دو خودرو مرسدس بنز C200 2023 است، اما تاکنون جزئیاتی از خودرو دوم اعلام نشده است. در ادامه با قابلیت‌های این خودرو وارداتی جدید بازار ایران آشنا خواهیم شد.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: بررسی ساندرو استپ وی ؛ [+مشخصات فنی، امکانات رفاهی و قیمت]

واردات مرسدس بنز C200 به ایران و مشخصات آن

در طراحی نمای داخلی نسل جدید مرسدس بنز C200 از کلاس S الهام گرفته شده است. زمان ورود به کابین این خودرو یک نمایشگر بزرگ ۱۱.۹ اینچی و یک نمایشگر ۱۲.۳ اینچی در برابر راننده توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. این نمایشگرها از جدیدترین مدل از سیستم اطلاعاتی سرگرمی MBUX و دستیار صوتی مرسدس استفاده می‌کنند. طراحی داشبورد و اینکه نمایشگر مرکزی ۶ درجه به سوی راننده زاویه داشته که از تفاوت‌های اصلی این خودرو با S کلاس به حساب می‌آید.

واردات مرسدس بنز C200

مرسدس بنز C200 با موتور ۲ لیتری توربوشارژ در سامانه‌های گمرکی به ثبت رسیده و با همین مشخصات به بازار ورود پیدا خواهد کرد. تازه‌ترین نسل این خودرو در نمای جلو از عناصر طراحی E کلاس و مدل‌های کوچک‌تر CLA و A کلاس استفاده خواهد کرد. در قسمت عقب این خودرو هم عناصر طراحی سری S کلاس دیده می‌شود. به‌صورت کلی C کلاس در طول تاریخ خود هویت مستقلی از نظر طراحی نداشته و همواره براساس E کلاس و S کلاس توسعه یافته است.

واردات مرسدس بنز C200

طول این سدان پرچمدار مرسدس ۴۶۸ سانتی‌متر، عرض آن ۱۸۶ سانتی‌متر و ارتفاع آن ۱۷۴.۷ سانتی‌متر بوده که نسبت به قبل طول آن ۶.۳۵ میلی‌متر و عرض آن هم ۱ سانتی‌متر افزایش یافته است. همچنین فاصله محوری آن هم ۲.۵۴ سانتی‌متر بزرگتر شده و درحال‌حاضر ۲ سانتی‌متر برای سرنشینان عقب فضای پای بیشتری را ارائه خواهد کرد. البته طراحان ۱ سانتی‌متر ارتفاع آن را کاهش دادند. لازم به ذکر است که حجم صندوق بار این خودرو هم بدون تغییر همان ۵۰۷ لیتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص واردات مرسدس بنز C200 به ایران چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب