uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

مزایده بزرگ خودروهای خارجی متروکه در خرداد ماه برگزار می‌شود

0 7


قائم‌مقام سازمان اموال تملیکی خبر از برگزاری مزایده بزرگ خودروهای خارجی متروکه داده و اعلام کرد که اسامی برندگان از تاریخ ۱۷ خرداد ماه اعلام خواهد شد.

«صاحب حجتی»، قائم‌مقام سازمان اموال تملیکی در خبری اعلام کرد: «۳ هزار و ۵۸۴ دستگاه خودرو در خرداد‌ماه به مزایده گذاشته می‌شود که از این تعداد ۲ هزار و ۸۹۷ دستگاه خودروی سبک، ۳۰۰ دستگاه خودروی سنگین، ۳۶۹ خودرو و ادوات راهسازی و ۱۸ دستگاه ماشین‌آلات کشاورزی هستند که متقاضیان از ۸ تا ۱۴ خردادماه فرصت بازدید دارند و ۱۷ خرداد‌ماه پاکت‌ها بازگشایی و برندگان اعلام می‌شوند.»

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: شرایط واردات خودرو کارکرده به کشور [+ممانعت رفقای میرسلیم از واردات خودرو دست دوم]

برگزاری مزایده بزرگ خودروهای خارجی متروکه در ماه خرداد

حجتی در ادامه افزود: «توانستیم تابوی انهدام خودروهای آمریکایی را بشکنیم و برای اولین بار چندین دستگاه خودروی آمریکایی را منهدم کردیم. از دیگر اقدامات تعیین‌تکلیف خودروهای متروکه بود که به مزایده رسید و سامانه یکپارچه اموال تملیکی را که چندین سال روی زمین مانده بود در چند استان کار خود را شروع کرده و در مرداد‌ماه سال جاری به طور کامل در کل کشور به اجرا می‌رسد.»

مزایده بزرگ خودروهای خارجی متروکه

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص مزایده بزرگ خودروهای خارجی متروکه چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب